Mori terapi të gabuar, Atdheu zbulon si u shërua nga sëmundja që vuante

By

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Atdhe Xharavina, ka ndarë me publikun pesë datat më të rëndësishme të jetës së tij.

Në Prive, ai foli për sëmundjen nga e cila vuante në adoleshencë dhe si u shërua nga ajo, por edhe për diagnostikimin me kancer të nënës së tij e që ishte shok për familjen.

Atdheu poashtu ka rrëfyer edhe disa momente të veçanta.

Të gjitha i kuptoni duke klikuar videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm