Momenti kur Sabiani shpërthen në lot ndërsa flet për vdekjen e nënës (VIDEO)

By

Sabiani është një nga fytyrat e famshme që hyri në Big Brother VIP.

Konkurrentët kanë nisur menjëherë me rrëfime prekëse nga jeta, dhe një ndër ta ishte pikërishit Sabiani.

Në videon më poshtë mund të shihni momentin kur artisti shqiptar shpërthen në lot kur flet për humbjen e nënës së tij e cila humbi betejën me kancerin.

Banorët e tjerë i afrohen për ta ngushëlluar pasi i përloti të gjithë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm