Momenti kur Harry Styles goditet në skenë (VIDEO)

By

Harry Styles u godit në fytyrë nga një objekt fluturues ndërsa ishte në skenë gjatë koncertit të tij Love On Tour në Vjenë, Austri të shtunën.

Harry, i cili u gjuajt me lule kur performoi muajin e kaluar në qershor, ishte duke ecur në skenë gjatë koncertit në Vjenë kur ndodhi incidenti i fundit – u kap nga kamera në një klip që u bë viral në Twitter, shpërndarë nga Pop Crave. 

Për fat të keq, dukuri të tilla duket se po ndodhin më shpesh, ku yje si Bebe Rexha dhe Ava Max janë sulmuar javët e fundit.

Në videon prej 10 sekondash, ish-anëtari i One Direction po ecte përgjatë skenës kur papritmas një objekt i vogël fluturoi në kornizë dhe në dukje u ul pranë syrit të tij të majtë. 

Styles u përkul menjëherë dhe i hodhi një dorë në fytyrë.

Duke ndjerë qartazi dhimbje, Harry më pas u përkul për disa sekonda përpara se të qëndronte në këmbë dhe të vazhdonte në skenë, ndërsa ende e mbante dorën në fytyrë. 

I goditur edhe një herë!  Harry Styles, 29 vjeç, u godit në mënyrë tronditëse në fytyrë nga një objekt fluturues ndërsa ishte në skenë gjatë koncertit të tij Love On Tour në Vjenë, Austri të shtunën;  parë në shkurt në Londër

Në videon që llogaria Pop Crave ripostoi, teksti u shtua mbi klipin ku shkruhej, “Ndaloni së hedhuri s**t mbi të!!!!!” 

Megjithatë, kjo nuk ishte hera e parë që fituesit të Grammy-it i hidheshin sende.

Harry ka arritur pikën përfundimtare për Love On Tour, i cili fillimisht filloi në shtator të vitit 2021. 

Megjithatë, datat e fundit po afrohen, ku këngëtari ka vetëm katër performanca të tjera në Spanjë, Portugali dhe Itali, duke e përmbyllur turneun më 22 korrik. 

Artikuj të ngjashëm