Moderatorja e njohur shqiptare po feston ditëlindjen e parë të vajzës

By

Moderaorja e njohur shqiptarë në Klan Kosova, Genta Cana sot po feston ditëlindjen e parë të vajzës së saj.

Vogëlushja e saj Ella po feston ditëlindjen e parë dhe Genta nuk kishte se si të mos i kushtonte fjalët më të bukura me një postim në llogarinë e saj në Instagram.

:Sot 1 vit Zoti me dha dhuraten ma te bukur e ma te çmueshme te jetes, ty ELLA!

Ti je ajo qe do te besh rrefimin, rrugetimin, kompromisin. Fuqine dhe pafuqine tone. Te premtoj qe do te jem prane teje gjithe jeten! Do te jem mami jote, keshilltarja dhe shoqja jote me e mire.

Urime ditelindjen drite! Te du.” – shkruan ajo nën një foto të vogëlushes Ella. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm