Modele flokësh që duhet t’i provoni këtë sezon

By

Edhe një muaj, dhe zyrtarisht futemi në stinën e dimrit.

Me gjithë festat e fundvitit, është më se koha të inspiroheni për disa modele dhe aksesorë flokësh që do të jenë shumë trend këtë dimër.

Revista Cosmopolitan, ka mbledhur disa nga stilet që po marrin shumë vëmendje kohëve të fundit në Instagram, dhe ju mund t’i shihni më poshtë.

 

View this post on Instagram

The waves living their best pony life 🌊

A post shared by AMBER FILLERUP CLARK (@amberfillerup) on

Artikuj të ngjashëm