Mirdoni përfshihet nga emocionet kur merr mesazhet nga familjarët dhe kolegët

By

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Mirdoni ashtu si edhe konkurrentët e tjerë, ka pranuar përgjatë spektaklit ‘Prime’, një video mesazh enkas për të.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Mirdonit, i cili ka shpërthyer në lot, pasi ka parë porosite e familjes dhe kolegëve.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për të kuptuar më shumë detaje.

Artikuj të ngjashëm