Miranda Kerr nënë për herë të tretë

By

Modelja Miranda Kerr dhe bashkëshorti i saj Evan Spiegel janë bërë prindër të një djali, emri i të
cilit nuk është bërë ende i njohur për publikun.

Miranda Kerr dhe themeluesi i SnapChat, Spiegel kanë dhe një djalë tjetër, 1-vjeç që quhet Hart.

Ndërkohë që Miranda ka dhe një djalë 8-vjeç nga martesa e parë me Orlando Bloom.

Spiegel – i cili ka një vlerë prej rreth 2,4 miliardë dollarë – dhe Kerr së pari u takua në 2015 në një
darkë Louis Vuitton në New York, u fejuan 12 muaj më vonë dhe u martuan në maj 2017 në
oborrin e shtëpisë së tyre në LA.

Artikuj të ngjashëm