Mimoza Mustafa tregon arsyen e ‘largimit’ nga muzika (VIDEO)

By

Mimoza Mustafa ka pauzuar shumë gjatë nga muzika.

Këngëtarja e njohur shqiptare, ka treguar arsyen e mungesës në skenë në një intervistë dhënë për Prive ku zbuloi edhe shumë gjëra rreth saj.

Çfarë e shtyu atë të ‘largohej’, kur do të sjellë projekt të ri dhe çfarë planesh ka, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm