Miloti dhe Floriani publikojnë “Fajin ma la” (VIDEO)

By

Kombinime të panumërta artistësh në projektet e reja muzikore këtë verë.

Duket sikur asnjëherë më shumë nuk ka pasur bashkëpunime e këngë interesante, se sa sikur këtë vit.

Në mesin e tyre është edhe projekti i ri muzikor nga Milot Hasangjekaj i Etnon dhe Florian Beqiri.

Të martën ata kanë publikuar bashkë këngën “Fajin ma la”, me një videoklip tipik veror, me vetura të shtrenjta e ku si protagoniste shihet një vajzë e bukur. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm