Nuk do besoni çfarë detaji na ka ikur nga dasma e Getit dhe Marinës

By

Nga dasma e Getit dhe Marinës pamë çdo gjë, por një detaj ka shpëtuar!

Në momentin më të rëndësishëm atë të tortës çifti i mirënjohur kanë ngrënë stiropor! E lexuat mirë, stiropor!

Këtë e ka zbuluar prezantuesja në Xing me Ermalin ku rrëfeu gjithë ngjarjen.

Marina zbuloi se ka ndodhur një keqkuptim dhe në vend se të prisnin katin e lartë të tortës kanë prerë të fundit i cili ka qenë thjesht model falso me stiropor (bukëpeshk).

Menjëherë pas momentit dhe dy copave në gojë nga dyshja, Geti dhe Marina, siç rrëfeu prezantuesja kanë vrapuar për ta pështyrë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm