Mevlani dhe Albulena kapen (sërish) mat? (FOTO)

By

Mesa duket momenti i shumëpritur që Mevlani të ‘rehatohet’ po vjen!

Beqari më i komentuar në trojet shqiptare kohë më parë u përfol sa i përket raportit me Albulena Ukajn.

Me këngëtaren solli këngë por s’paska mbaruar me kaq.

Në adresë të Prive.al ka ardhur një fotografi ku ata (Mevlani dhe me shumë gjasë goxha të afërt me njëri-tjetrin.

Netët verore, me gjasë po i kalojnë bashkë dhe tashmë kur edhe vet Mevlani ka lënë të kuptohet që është në një lidhje, presim për të na e thënë nëse Albulena Ukaj është “ajo”! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm