Mesazhi i Shotës nga jashtë për secilin banor brenda

By

Shota ishte e eliminuara e javës së kaluar dhe sonte është prezente në studio teksa zhvillohet Prime këtë të premte.

Pas daljes, Shota pati edhe nga një mesazh për secilin nga banorët.

Ndiqni më poshtë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm