Mozzik dhe Loredana nisin pushimet në një vend tejet luksoz

By

Në krejt botën, njihet si njëri ndër vendet më të shtrenjta që ofron luks të paparë, por edhe cmime të papara.

Por pushimet në Monaco nuk janë të papërballueshme për çiftin e njohur, reperin Getinjo dhe të dashurën e tij, Loredana Zefin.

Dyshja kanë nisur pushimet në Monte Carlo, më të lumtur se asnjëherë e kanë publikuar imazhe nga vendet që po i frekuentojnë.

Ata shpejt pritet të bëhen edhe prindër, ngase siç ka raportuar Prive javë më parë, burime të afërta pranë dyshes e kanë konfirmuar se ata po presin një bebe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm