Merr fund lidhja e këngëtares së njohur

By

Këngëtarja Billie Eilish dhe Jesse Rutherford janë ndarë pas një lidhje që zgjati pothuajse një vit.

Përfaqësues të ekipit të Eilish thanë për People se mund të konfirmojnë që çifti i kanë dhënë fund romancës së tyre.

“Mund të konfirmojmë se Billie dhe Jesse u ndanë miqësisht dhe mbeten miq të mirë”.

“Të gjitha thashethemet për mashtrim janë të rreme. Të dy janë aktualisht beqarë”, thuhet në deklaratë,

Eilish u pa për herë të fundit duke u shoqëruar me Rutherford në Coachella muajin e kaluar.

Artikuj të ngjashëm