Melisa na zbuloi dy lajme në të njëjtën kohë (VIDEO)

By

Melisa nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja e re, dikur ish-konkurrente e ‘Përputhen’ ka njoftuar fansat se ka gati disa këngë të cilat janë pjesë e EP-së me titull ‘Amel’.

Ajo ndau videon teksa i këndon të dashurit të saj Andit duke shtuar dyshimet se mund të jetë sërish pjesë e ndonjë klipi.

Ndiqni videon më poshtë dhe dëgjoni pak sekuenca të projektit të ri./Prive.al

https://www.instagram.com/reel/CZjxW3nApcX/?utm_medium=copy_link

Artikuj të ngjashëm