Teuta Krasniqi zgjedh një kolazh familjarë për të uruar ndërrimin e moteve!

By

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi, padyshim është ndër emrat më të përfolur në vendin tonë.

Çdo lëvizje e saj krijon lajm për mediat e interes për publikun. Viti 2016 do të mbahet mend shumë gjatë nga ajo pasi që përjetoi shumë gjëra që do kenë rëndësi për të gjithë jetën.

Përpos martesës me Adonisin aktorja u bë edhe nënë për herë të dytë teksa solli në jetë edhe një vajzë të cilën e emëroi Kaia.

E tashmë kur edhe jemi në prag të ndërrimit të moteve Teuta zgjedh të bëjë urimin për të në një mënyrë mjaft të veçantë.

Ajo zgjodhi një kolazh të fotografive familjare krahas të cilave shkroi: ““Happiness is a choice, choose it everyday”
Miq, urime viti i ri
Shëndet, mbarësi dhe shumë dashuri në 2017 ???❤️❤️❤️??? @adonismorina7

Artikuj të ngjashëm