Megan me teknikë për të mbetur shtatzënë?

By

Meghan Markle mund të jetë shtatzënë dhe ethet e fëmijës mbretëror kanë nisur. Meghan dhe Harry po përpiqen të sjellin në jetë fëmijën e tyre të parë.

“Harry po kalon më shumë kohë me bashkëshorten e tij. Meghan dhe Harry po shijojnë jetën seksuale në çdo orë të ditës”, – ka thënë një burim i afërt me çiftin, ekskluzivisht për HollyëoodLife. “Meghan ka një aplikacion në telefonin e saj për ditët më të mira në të cilat mund të mbetet shtatzënë dhe gjatë atyre ditëve, edhe Harry rri më shumë me të,” vazhdon më tej burimi.

Artikuj të ngjashëm