Artisti shqiptar bëhet sërish baba (FOTO)

By

Don Phenom është bërë baba për herë të dytë.

Kësaj here artisti është bërë baba i një vajze.

Lajmin e bëri të ditur për ndjekësit përmes një postimi në InstaStory ku shkroi:

“Përshëndetje nga vajza ime e porsalindur Zoya Sterkaj”.

Kujtojmë që Don Phenom dhe partnerja e tij Anxhi janë prindër të një djali, të cilin e mirëpritën në jetë dy vite më parë.

Urime, me jetë të gjatë Zoya! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm