Fjolla Morina feston ditëlindjen – kjo është dhurata që i bëri Fisniku

By

Fjolla Morina e distancuar plotësisht nga rrjetet sociale po feston sot ditëlindjen.

Ajo sot po mbush 42 vjet, dhe ndonëse këtë herë nuk bëri asgjë publike, ishte bashkëshorti i saj Fisnik Syla që i bëri një dedikim të bukur.

Në postimin e tij ku uron Fjollën, ai zbuloi edhe një dhuratë të veçantë që i ka bërë – një pikturë e fotografisë së tyre.

“Urime ditëlindjen jeta ime”, shkruan ai përkrah postimit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm