“Më kap ankth kur…,” Santiana flet me banorët

By

Disa nga banorët tashmë janë zgjuar dhe kanë filluar bisedat me njëri-tjetrin.

Santiana në bisedë e sipër ka thënë se e kap ankthi kur fle gjatë ditës, përcjell Klankosova.tv.

“Në gjumë që të kap, sikur ankth, më kap shumë shpesh. Ajo më bëhet kur fle ditën”, është shprehur ajo.

Artikuj të ngjashëm