Bebe Rexha po xhiron videoklip me reperen e famshme

By

Bebe Rexha dhe reperja e famshme Doja Cat, janë bërë një ekip!

Superylli 31-vjeçar i “Meant to Be” dhe reperja 24-vjeçare e hitit “Say So” u panë së bashku duke filmuar filmuar një video muzikore për një këngë të re, që thuhet se quhet “Baby I’m Jealous”, këtë të mërkurë.

Bebe u pa duke ecur drejt rimorkios së saj për një ndryshim gardërobe me të dashurin e saj të ri, kineastin Keyan Safyari, ndërsa ajo dhe Doja po punonin në shesh xhirim.

Vajzave iu bashkuan gjithashtu ylli i YouTube, Nikita Dragun, si dhe të tjerë të veshur si në vitet e 70-ta.

Burimi: Just Jared

Artikuj të ngjashëm