Me cilin mashkull po ndan shtratin Big Mama?!

By

Pak kohë pas operacionit, këngëtarja dhe prezantuesja Big Mama iu rikthye sërish Turqisë.

Kësaj rradhe, jo me punë mbi veten por për angazhimet që e lidhin me emisionin në TV 21.

E gjatë këtij qëndrimi disa ditor në resortet turistike nga ku Bigu do të na sjellë materiale, ajo dhomën duket se po e ndan me dikë.

Fjala është për frizerin Armend Ramadani me të cilin këngëtarja është parë në postime në Snapchat pas mesnatës.

Sidoqoftë, ajo që mund të thuhet me siguri të plotë është fakti që përtej miqësisë, dyshja nuk ndajnë diçka shtesë me njëri-tjetrin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm