Mbaron puna dhe pushimi për Lindita Halimin

By

Për disa javë, Lindita Halimi qëndroi në Kosovë e në Shqipëri.

Pas një shkëputjeje, ajo mori kohën e saj për intervista e punë në projekte të reja.

Së fundmi, Lindita xhiroi disa klipe në Tiranë me ç’rast edhe ka marrë fund qëndrimi i saj në trojet shqiptare.

Nga aeroporti, këngëtarja e njohur përmes një postimi është shprehur:

‘Kosovë, Shqipëri. Falemnderit për dashninë. E kam shijuar çdo sekondë. Koha për të shkuar në shtëpi’.

Tani na mbetet t’i shijojmë frytet e punës disa javore të saj! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm