Mariza Ikonomi kërkon falje publikisht…

By

Mariza Ikonomi po vazhdon të jetë aktive në Instagram.

Këngëtarja e cila për një kohë qëndroi në Karaibe, duke braktisur Shqipërinë, është kthyer sërish në atdhe për të vazhduar jetën.

Së fundmi, ajo preu edhe flokët dhe për këtë pati një kërkim falje publike.

“Kërkoj falje publike gjithë atyre njerëzve që i kam thënë gjatë gjithë kohës: “Jam duke rritur flokët”, shkroi ajo mbi fotografinë ku shihet me flokë të shkurtra.

Kënga e saj e fundit është “Unë” me të cilën performoi në Festivalin e 56-të të Këngës në RTSH./Prive.al

Artikuj të ngjashëm