Mëngjes gëzimi për Amin dhe Ermalin, vije në jetë vajza e tyre (FOTO)

By

Çifti i njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, u bënë prindër për herë të dytë.

Dyshja ka pritur këtë të hënë në jetë të bijën e tyre, ndërsa tashmë kanë edhe një djalë.

Imazhin e parë të familjes me vogëlushen e porsalindur, e ka publikuar Ermali në profilin e tij në Instagram.

Nga fotografia, familja duken të jenë shumë të lumtur për vajzën ndërsa edhe nëna e edhe vogëlushja reflektojnë të jenë shëndosh e mirë.

“Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhe me një vajzë”, ka shkruar i gëzuar moderatori i njohur. /Prive.al

Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë…???

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Artikuj të ngjashëm