Majlinda i kundërpërgjigjet Majkit për djalin, e kërcënon me…

By

Para pak minutash, Majk bëri një postim në Instagram për të treguar për herë të parë, se Majlinda – ish e dashura e tij, nuk ia lejon ta shohë djalin e tij Roanin.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Majlindës e cila e ka mohuar një gjë të tillë.

Madje ajo, e ka kërcënuar se mund t’i publikojë edhe diçka tjetër pas asaj që tha këngëtari.

Në postim, Majlinda tregon se shpenzimet e fëmijës që nga lindja e deri sot, i ka kryer familja e saj, dhe jo artisti.

Më poshtë postimi i plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm