Majki tregon aftësitë e tij edhe në basketboll (VIDEO)

By

Anëtari i grupit Babastars së fundmi ka qenë temë kryesore e mediave kjo edhe për shkak të bujës së madhe që shkaktoi lidhja e tij.

Tashmë gjithçka duket se është harruar nga artisti sa i përket këtij aspekti dhe se ai po vazhdon aktivitet e tij si më parë.

Edhe pse fundjava e gjenë atë shpeshherë të angazhuar me koncerte këtë herë ndodhi ndryshe.

Artisti kishte zgjedhur që këto dy ditë t’i kalojë në një vend malor mes qetsisë dhe ajrit të pastër që dhuron pylli.

Por, në momentin që atij i shfaqet një top basketbolli përpara ai nuk mundet të qëndroj indiferent  pasi që dimë se basketbolli është njëri ndër sportet e tij të preferuar me të cilin shpesh e kalon kohën e lirë.

Edhe këtë herë nuk kishte si të ndohte ndryshe, ai shfaqi talentin e tij edhe në këtë sferë gjë që e vërteton më së miri kjo video të cilën artisti e publikoi në Instagram. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm