Majk e shndërron Roanin në Batman, ja sa muaj mbushi ai sot (FOTO)

By

Është aq i ëmbël, sa të shkrin zemrën sa herë i sheh fotografitë që prindërit e tij publikojnë në rrjetet sociale.

Vogëlushi i reperit Majk dhe bukuroshes nga Prishtina, Majlinda Zeka, ka mbushur të mërkurën plot 2 muaj jetë.

Ai u lind me 19-të Maj të këtij viti dhe për çiftin që tashmë janë ndarë, erdhi si bekim në jetë.

Në këtë datë të rëndësishme për vogëlushin, reperi ka zgjedhur ta veshë me rrobat e heroit të famshëm të filmave Batman, e t’i japë një përshkrim të bukur fotografisë.

“2 muaj sot Roani. I bekuar”, ka shkruar Majk, në një fotografi të djaloshit të tij. /Prive.al

2 muj sot Roani… Blessed #batman

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha… R (@majkaveli) on

Artikuj të ngjashëm