“Maison de Parfum” me ofertë speciale për dhuratën perfekte të 14 shkurtit

By

Këto ditë, shumëkush mund të jetë mes dilemave për dhuratën ideale për personin e zemrës në prag të festës së Shën Valentinit.

Këtë dilemë ua heqim ne sepse zgjedhjet më të mira i ofron Maison De Parfum Prishtina.

Dhe jo vetëm kaq!

Adresa numër një e parfumeve më special ofron zbritje.

Sot dhe nesër (12 e 13 shkurt), 30% në disa brende të caktuara është promocioni që ju pret në dy pikat, atë në Albi Mall dhe Prishtina Mall.

Nxitoni për të përfituar nga oferta për të bërë dhuratën perfekte të Shën Valentinit.

 

Artikuj të ngjashëm