Mozzik flet për diss-at ndaj tij dhe përgjigja s’mund të ishte më direkte

By

Së fundmi Mozzik u përfol si i apostrofuar në një “diss” nga një koleg i tij, reperi Capital T.

Ndonëse nuk u konfirmua kurrë nëse Capital T e kishte me të vërtetë për Mozzik, fansat në rrjet ishin të bindur se kujt i dedikohet ai “diss”.

Në intervistën si personaliteti i vitit 2020, Mozzik u pyet edhe për këtë pjesë.

Ai deklaroi se për të është e habitshme që t’i bëjnë “diss” kolegë që i flasin shumë mirë, pa përmendur emra.

Deklarata e plotë e reperit mbi këtë pjesë dhe shumë të tjera, në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm