M.P.U.Q e keni nga Buta!

By

uta ka lansuar këngën e tij të re.

Kësaj here ai erdhi solo për këngën me titull “M.P.U.Q”.

Kënga e re është realizuar me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm