Para dasmës një set fotografik, Afërdita Dreshaj shkëlqen në këtë fustan të bardhë

By

Ditët që nga momenti kur pritet të ngjitet në altar, janë të numëruara ehe në gishta.

Këngëtarja e modelja e famshme shqiptare Afërdita Dreshaj, pritet t’i japë fund martesës gjatë këtij muaji me të fejuarin e saj Jakub Kindl.

Dreshaj do martohet në Shtetet e Bashkuara dhe gjithçka për dasmën madhështore është gati.

Por para se të niset drejt altarit, e të thotë fjalën “PO”, ajo dhe i fejuari i saj Kindl, kanë realizuar një set fotografik ku Afërdita shfaqet e veshur në një fustan të bardhë në të cilin po shkëlqen.

Tashti na mbetet vec të paramendojmë se sa e bukur do duket si nuse. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm