Luizi zbulon pak nga bashkëpunimi me Getin

By

Luizi dhe Geti kanë gati bashkëpunimin muzikor.

Kënga e cila ka kohë që u paralajmërua do të lansohet së shpejti.

‘Ding Ding’ titullohet kënga dhe në postimin e mëposhtëm dëgjoni sekuencat e para. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Artikuj të ngjashëm