Loredana takohet me yllin e futbollit në Spanjë

By

Sukseset e Loredanës nuk po ndalen!

Reperja e famshme në trojet gjermano-folëse, fitoi çmim në MTV EMA 2019 të mbajtur në Seville të Spanjës.

Ajo ishte e nominuar në kategorinë e “Best Swiss Act” në të cilën edhe fitoi.

Me të fituar Loredana morri pjesë në tapetin e kuq të MTV EMA dhe po e ndjek ceremoninë nga pjesa e rezervuar për VIP, reperja është takuar edhe me yllin e futbollit spanjoll, Cristiano Ronaldo i cili gjithashtu po merr pjesë në ceremoni së bashku me të dashurën e tij.

View this post on Instagram

The Show started with Love💏

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Loreadana ka ndarë një foto të saj me yllin e futbollit në rrjetin social Instagram, duket se takimi me të ka qenë një dëshirë e kahmotshme e reperes.

View this post on Instagram

@cristiano

A post shared by Loredana (@loredana) on

Reperja shqiptare me famë ndërkombëtare ka kënduar e kërcyer me përformancën e yllit tjetër shqiptar, Dua Lipës. Ajo ka ndarë një video të përformancës së Dua-s në InstaStory. Ajo ka shkruar “Të dua Dua Lipa”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm