Çfarë e dëshpëron Eliza Hoxhën? (VIDEO)

By

Eliza Hoxha ishte pjesë e rubrikës “Qitja pikën” në emisionin Prive për këtë të shtunë që sapo kaloi.

Këngëtarja zbuloi disa gjëra për veten përmes kësaj rubrike madje tregoi edhe çfarë i ka mbetur peng gjatë jetës.

Përpos kësaj, Eliza tregoi edhe për çfarë e dëshpron atë dhe se çfarë i dhemb asaj rreth jetesë në vendin tonë.

Këto dhe shumë të tjera, i zbuloni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm