Loredana na prezanton tatuazhin që e zgjodhi vajza e saj, Hana

By

Që kur Hana ishte disa muajshe, Loredana e ka marrë me vete kudo ku shkoi dhe mezi u nda nga ajo. Për turneun e saj, ajo ka njoftuar se do ta merrte Hana në çdo qytet të vetëm sepse nuk dëshironte të ndahej nga e vogla saj për kaq gjatë – e shpeshherë ka theksuar se gjithçka që bën, e bën për vogëlushen e saj.

E Hana tashmë është bërë edhe një yll interneti me mbi 344 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram që menaxhohet nga prindërit.

Loredana është një fanse e tatuazheve dhe kjo duket! Ajo numëron dhjetëra tatuazhe, përfshirë këtu edhe një tatuazh emrin e Hanës, në parakrahun e saj.

E tani ajo ka një shtesë të re, një tatuazh qe Hana e vogël e ka zgjedhur.

Në llogarinë  e saj në Instagram, Loredana prezantoi në panda si tatuazh ku shkruan, “Hana e kërkoi kështu që unë e bëra”. /Prive.al

Loredana shows the tattoo that her daughter Hana chose for her

Artikuj të ngjashëm