Himena flet me Brunon për dy romanet e saj që ka shkruar

By

Sot gjatë ditës në një diskutim me Brunon, Himena i zbuloi se ajo është edhe shkrimtare.

Ajo pohon se në fakt ka dy romane që ka shkruar dhe vazhdon t’i tregojë për sfidat e një shkrimtareje.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm