Mihrije Braha në bikine, shfaqet seksi në plazh (FOTO)

By

Nga pushimet në bregdetin Adriatik, Mihrije Brahës s’po i mungojnë edhe fotografitë prej plazhit.

Këngëtarja 50 vjeçare, gëzon forma të përkryera për moshën që ka dhe për këtë është mjaft krenare.

Nuk ka hezituar aspak të shfaqet në biline buzë detit, duke publikuar më pas fotografitë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm