LEDRI NË ANIJE ME MOTRËN E RITA ORËS

By

Ledri Vula ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram gjatë pushimeve të tij në Ulqin.

Në imazh, përpos tij janë edhe motra e Rita Orës dhe vajza e saj e tezës së Ritës Amantina Tolaj, teksa shijojnë pamjen e lumit Buna nga anija që drejtojnë.

Të kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që reperi tashmë single pas përfundimit të lidhjes me Adela Sollakun, shfaqet i afërt me familjen dhe vetë yllin botëror.

Kohë më parë mediat aluduan edhe për një raport që tejkalonte miqësinë por një gjë e tillë nuk u vërtetua kurrë. /Prive.al/

https://instagram.com/p/6kMr8Dum3V

Artikuj të ngjashëm