Ledri dhe Singullar po vijnë me një bashkëpunim

By

Ledri dhe Singullar, dy reperë tejet aktiv në industrinë e muzikës, po vijnë me një projekt të ri dhe gjithçka është gati.

Videoklipi është realizuar në New York, kur PINTA-t kanë mbajtur një koncert atje.

Ledri po ashtu mban raporte shumë të afërta me djemtë e label-it sepse siç thotë ai, “jena rrit bashk tu e rep ket sh*t!!”

Projekti i ri lansohet me 2 Prill. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm