Ledri dhe Sara Hoxha po shijojnë plazhin së bashku

By

Dyshja po kalojnë ditët më të bukura të lidhjes së tyre.

Pas disa kohësh të ndarë shkak i pandemisë, ata i janë vërsulur plazhit për të kaluar kohë së bashku.

Këtë e bëri të ditur vet Sara duke postuar në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm