Learta merr një super dhuratë nga prindërit (FOTO)

By

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta ka pranuar një super dhuratë nga prindërit e saj.

Ajo hyri në Instagram për ta ndarë me ndjekësit dhuratën dhe për t’i falënderuar nënën dhe babanë për këtë blerje të shtrenjtë.

Një makinë e tipit BMËx5, tashmë i takon Leartës.

“Faleminderit prindërve të mi për super dhuratën e radhës”, ka shkruar ajo./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm