Bebe Rexha publikon këngën e re që flet për dashurinë

By

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha, ka publikuar këngën e saj më të re.

Rexha kësaj here nuk i ka realizuar projektit të ri klip, por një version audio i këngës është lansuar në Youtube, me titra të tekstit.

Kënga flet për dashurinë dhe një vajzë e cila është e tëra e bërë lëmsh dhe që e ka lënë i dashuri. /Prirve.al

Artikuj të ngjashëm