Landi e prezanton në mënyrë të veçantë Valbona Selimllarin (FOTO)

By

Anëtari i grupit West Side Family, Landi, i bëri një prezantim unik ish-Miss Shqipërisë, Valbona Selimllari, përmes dy fotografive të postuar në Instagram.

Landi e tregoi historinë e takimit me Valbonën por edhe shkroi fjalë të mëdha për të.

“Këtë gocën e kam taku për herë të parë kur kam qenë nvit tdyt a ttret gjimnaz ke shkolla #PetroNiniLuarasi, aty ku njerëzit kanë zemër tmadhe dhe talentet e dala nga ajo shkollë në çdo fushë të jetës i kanë bërë dhe i bëjnë gjërat me shumë dashuri e pasion. Pra, po thoja, kjo goca e cila si me make up, si pa make up, si e qeshur, si serioze, si me fustan, si me jeans, si me diell, si me shi, si në Veri, si në Jug, si mes burrash, si mes grash, si ne TV, si në jetën e përditshme, mbetet thjesht #EBukur sepse në shpirt është e tille. E njëjtë. E pandryshuar.
Zonja e Zotërinj Valbona Selimllari!”.

Dyshja të cilët janë miq të mirë janë fotografuar në Vlorë ku po qëndrojnë aktualisht./Prive.al

View this post on Instagram

Këtë gocën e kam taku për herë të parë kur kam qenë nvit tdyt a ttret gjimnaz ke shkolla #PetroNiniLuarasi, aty ku njerëzit kanë zemër tmadhe dhe talentet e dala nga ajo shkollë në çdo fushë të jetës i kanë bërë dhe i bëjnë gjërat me shumë dashuri e pasion. Pra, po thoja, kjo goca e cila si me make up, si pa make up, si e qeshur, si serioze, si me fustan, si me jeans, si me diell, si me shi, si në Veri, si në Jug, si mes burrash, si mes grash, si ne TV, si në jetën e përditshme, mbetet thjesht #EBukur sepse edhe në shpirt është e tille. E njëjtë. E pandryshuar. Zonja e Zotërinj Valbona Selimllari! #Landifornia #ValbonaSelimllari #PergjithmonePetroNins #SOF #SouthOutdoorFestival #Vuno #SOF2018 @valbonaselimllari @arbercepani

A post shared by Landi Hysi (@landifornia) on

Artikuj të ngjashëm