Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet kapen mat së bashku!

By

Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet, – çifti i përfolur u pa në një takim sekret të premten e kaluar, jashtë zonës së nxehtë të Los Angeles, Tito’s Tacos.

Pasi mori pjesë në një shfaqje artistike, aktori i “Dune” – i cili u përpoq të qëndronte me një kapele bejsbolli dhe maskë fytyre – u pa me Jenner.

Një nga rojet e sigurisë së yllit të “Kardashians” më pas hipi në makinën e Chalamet, duke ecur pas makinës së Jenner-it derisa arriti në restorant.

Yjet, të cilët u fshehën pas xhamave të zi të makinës, shkuan në ekstreme për të mbajtur takimin e tyre në fund të ulët, duke konsumuar taco nga sedilja e pasme e makinës së Jenner.

Timothée Chalamet në portokalli.
Timothée Chalamet në portokalli.

Jo vetëm që dyshja donte privatësi nga publiku, por edhe sigurimi i Jenner doli nga makina për rreth 30 minuta për t’i dhënë çiftit të përfolur pak kohë vetëm.

Edhe pse ylli i realitetit televiziv nuk u fotografua kurrë, makina e saj u pa gjithashtu në rezidencën e aktorit në Beverly Hills një javë më parë.

Makina të zeza

“Kylie ka qenë vetëm disa herë me Timothée, kështu që gjërat nuk janë aq serioze,” shpjegoi burimi i brendshëm. “Gjërat janë shumë të reja, kështu që është e vështirë të thuash, por deri më tani asaj i pëlqen ajo që sheh”.

“Timothée është një zotëri total dhe e trajton [Kylie] me respekt,” shtuan ata. “Ai është shumë simpatik dhe e bën atë të qeshë, dhe është e lehtë të flasësh me të”.

Tacot e Titos.

Artikuj të ngjashëm