Genc Prelvukaj paralajmëron këngën e re dhe ka një titull shumë të bukur

By

Për më shumë se 20 vjet në skenë dhe ende aktiv si ditën e parë, në mos më shumë.

Reperi i njohur shqiptar Genc Prelvukaj, ka paralajmëruar këngën e tij të re solo.

Kjo këngë vjen pas bashkëpunimit me Eni Koçin të cilin e solli para dy muajsh, dhe këngës “Vjeshta” që e langoi solo vetëm në versionin audio.

Prelvukaj ka treguar se kënga e tij publikohet me 6-të Janar ndërsa do të quhet “Dielli e Hana”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm