Ky është gjesti i Butës në shenjë respekti për humbjen e familjes Hyseni

By

Në fund të muajit maj një vrasje ndodhi në qytetin e Ferizajt. Gazmend Hyseni humbi jetën dhe dyshohet se dorasi ishte vëllai i Butës.

Hetimet vazhdojnë për vrasjen e të riut, ndërkaq Buta ka anuluar të gjithë koncertet e tij në shenjë të familjes Hyseni.

Më poshtë postimi i tij i plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm