Ky është “Cartel” i LilDon!

By

Reperi nga Gjilani, LilDon por që mori vëmendje tejet të madhe gjatë periudhës së pandemisë ka publikuar videoklipin e tij më të ri.

Kënga mban emrin “Cartel”, teksti i së cilës është shkruar nga vetë reperi e teksa muzika mban vulën e Uptown Entertainment dhe One Mill.

Këtë herë LilDon vjen solo pas duetit me Agon për “Benz”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm