Mohohet: Ikona e bukurisë s’është ndarë nga bashkëshorti (VIDEO)

By

Javën e kaluar Prive raportoi se kishte marrë vesh nga burime brenda çiftit se ata kishin ndarë rrugët.

Por kjo gjë u mohua nga vet ish Miss Kosova gjatë ditëve që lamë pas.

Drenusha Latifi dhe bashkëshorti i saj Atila, nuk i kanë dhënë fund martesës edhepse Drenusha largoi të gjitha imazhet me të nga rrjetet sociale.

Pas raportimeve, ajo ka kontaktuar me Prive duke e mohuar ndarjen dhe ka thënë se janë vetëm fjalë pabaza të njerëzve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm