Kush është vajza në krah të Mozzik ?!

By

Mozzik para pak minutash ka postuar një foto teksa shihet përkrah një vajze duke drekuar në kryeqytet.

Vajza me të cilën shihet Mozzik, megjithatë është një pjesëtare në familjen e madhe të On Records që debutimin artistik pritet ta bëj së shpejti.

Gordana, me emrin artistik BabyGee jeton në Londër dhe këto ditë ka ardhur në Prishtinë për të punuar në projektet e reja.

Ndryshe, vetë Mozzik pas suksesit me ‘Dhezu’ së shpejti do e publikoj bashkëpunimin me vëllaun Getinjon që po pritet nga shumë fansa. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm